علم سنجی؛ دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز واحد علم سنجی دانشگاه

پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

منوی اصلی

  سامانه علم سنجی وزارت بهداشت

   

  نظر به راه اندازی سامانه علم سنجی اعضای هیأت علمی وزارت بهداشت در سال جاری به آدرس  http://isid.research.ac.ir، منبعد میزان محاسبه H-index ، تعداد مقالات و تعداد استنادات اعضای هیأت علمی دانشگاه  بر اساس اطلاعات درج شده در پایگاه اطلاعاتی Scopus  می باشد. به منظور درج این اطلاعات در سامانه علم سنجی به صورت صحیح اعضای هیات علمی باید نسبت به ایجاد و به روز رسانی پروفایل Scopus خود اقدام نموده و Author ID درج شده در آن را به واحد علم سنجی دانشگاه اعلام نمایند. 

  ** مشاهده راهنمای یکسان سازی Author ID در پایگاه scopus

  *** توجه : دسترسی به پایگاه Scopus خارج از محیط پردیس دانشگاه، از طریق VPN امکان پذیر است. جهت درخواست نام کاربری و رمز عبور VPN به اینجا مراجعه نمایید.

  **** در صورت هرگونه سوال و یا ابهام در خصوص دسترسی به پایگاه Scopus با شماره تلفن 06133330250 (سرکار خانم مهندس عراقی) تماس حاصل فرمایید.

  همچنین با توجه به لزوم درج لینک CV اعضاء در سامانه مذکور که از سامانه بهسان استخراج می گردد، تکمیل اطلاعات شخصی (اطلاعات فردی، ایمیل آکادمیک، رسته پژوهشگر، دانشکده و گروه آموزشی و مرتبه علمی )، سوابق شغلی، تحصیلی و علمی در بهسان ضروری می باشد.

  ** سامانه جامع اطلاعات پژوهشی بهسان

  *** دانلود راهنمای تکمیل پروفایل پژوهشگران در سامانه اطلاعات پژوهشی بهسان
  **** جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور سامانه اطلاعات پژوهشی بهسان و یا در صورت فراموشی رمز عبور می توانید با شماره تلفن 06133362535 تماس حاصل فرمایید.

  همچنین کلیه اعضای محترم هیات علمی باید نسبت به ایجاد و Public نمودن پروفایل گوگل اسکولار خود اقدام نمایند.

  *** دانلود راهنمای فعال سازی پروفایل گوگل اسکولار

  در صورت بروز هرگونه سوال می توانید با واحد علم سنجی معاونت توسعه پژوهش و فن آوری دانشگاه، به شماره تماس 06133738479 و شماره داخلی 2377-3934، در تماس باشید.


  گروه دورانV5.5.2.0